ALDATMA ÜZERİNE.(NaRkOz GiBi iHaNeT ...

 

 
Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketHer ne kadar aldatma erkeklere yapışmış bir leke ise de kadınlar da aldatır...
y1psCBw4NGzOFyPiZPLiXfsIFQmqdWwEsO0imL1v-UhVRrCMkOvtTdr0Jnun2fQq6MK


Aldatan kadın. Kimse bunun üzerinde fazla durmadı. Çünkü şöyle bir şehir efsanesi var; kadın aldatacaksa iyi aldatır. Yani kimse anlamaz. İkinci efsane ise, kadın sevince aldatır ve zaten o zaman da boşanır. Hııı.... Siz öyle sanmaya devam edin.

Şimdiye kadar hep erkeklerinkini okuduk, yazdık. Erkeğin aldatanı nasıl olur, neresinden anlaşılır diye... Yok işte, suçluluk duygusundan manasız hediye almalar, telefon kapatmalar, mesajlar falan...
Hatta daha derin ayrıntılar...
Zaten öyle çok yazıldı çizildi ki, onlar da nasıl yakalanacaklarını anladı. Daha dikkatliler şimdi...
Ama konu kadın olunca... Aldatan kadın.
Kimse bunun üzerinde fazla durmadı.
Çünkü şöyle bir şehir efsanesi var; kadın aldatacaksa iyi aldatır. Yani kimse anlamaz.
İkinci efsane ise, kadın sevince aldatır ve zaten o zaman da boşanır.
Hııı....
Siz öyle sanmaya devam edin.
Siz öyle sanarken kadınlar...
Hem de sizin yatağınızda...
Yani bazıları...
Yarı yarıya diyelim şuna...
İşte onlar da, sandığınız gibi yani o şehir efsanelerindeki gibi değiller.
“Kocam, evim yerinde dursun, ben biraz havalanıp geleyim” diyen kadın sayısı sandığınız kadar az değil.
Ayrıca onların da açıkları vardır.
“Neden?” derseniz...
Mükemmel cinayet niye yoksa ondan...
KAYMA...
DUYGUSAL KAYMA...
“Şimdi size aldatan kadını neresinden anlarsınız” ı anlatacağım.
Radikal Gazetesi’nde Hatice Yaşar’ın yazı dizisinde okudum. Psikiyatrist ve evlilik terapisti Doç. Dr. Armağan Samancı orada anlatmış.
* “Erkeklerin, aldatıldıklarında bunu fark edebilecek duygusal algıları yok. Toplumsal olarak kadın aldatmaz diye temel bir bulgu da var. Bu, kadının aldatmasını kolaylaştırıyor.”
Yani, demek ki aslında kadınlar da açık veriyor. Veriyor da..
Bunu anlayacak algı yok! Yokmuş yani. Alın işte doktor söylüyor... Ben değil.
* “Kadının duygusal kayması internet, MSN, telefon üzerinden olabiliyor.”
Demek ki tıptaki adı kayma...
Duygusal kayma...
Ve işte o an...
* “Aldatan kadın aniden mutlu olmaya başlıyor. Çünkü bu yeni ilişkiden enerji alıyor, kendini daha güzel hissediyor.” Yani aldatan kadını neresinden anlıyoruz?
Yüzünden.
Yoksa durup dururken ve birdenbire kocasıyla niye mutlu olsun ki?
Kendine bakmaya, güzelleşmeye başlıyor.
Ama bizimkilerin algıları yok ya, Allah bilir kendilerine yalakalık edildiğini sanıyorlardır. Şunu da eklemek istiyorum.
Bir de aniden kocasını sıkmamaya başlar. Kıskançlığı, pasif kontrolleri kalmaz. Hatta adamın akşamları arkadaşlarıya dışarı çıkmasına karışmak bir tarafa, onu buna teşvik eder. Yalnız tatil yapmasına bile karışmaz.
Ama adamlar, algı yok ya, “Artık pes etti. Benimle uğraşmıyor, rahatladım” diye düşünürler....

AKLINA YENİLEN
KADINLAR
Bitmedi...
* “Aldatan kişilerin, eşleriyle ilgili huzursuzlukları artıyor. Eşlerindeki olumsuzlukları daha çok görüyor, böylece eşleri onlara itici geliyor. Ayrılık lafını daha çok telaffuz etmeye başlıyorlar.”
Nasıl olur, onu da ben anlatayım:
Önce bir filmden yola çıkar. Boşanmalı bir film. Adamın tepkisini ölçer.
Sonra, “mesela” yla başlayan cümleler kurar. Artık adam iyice gıcıklaşınca onun gözünde, söyler.
Kadınlar, “söyleme” konusunda ikiye ayrılır.
Akıllı kadınlar, aklına yenilenler...
Akıllılar, başka biri olduğunu söylemez. Olay yaratmadan işi bitirir.
Aklına yenilenler, söyler. Söyler ki adamları birbirine düşürsün, aklı sıra değeri artsın.
Partnerinizin sizi aldattığını mı düşünüyorsunuz? İşte şüphelerinizi körükleyecek 30 duygusal işaret…Birde soru..Cevap yada yorum yazarsanız sevinirim..Siz olsanız aldatan bi insanı affedermiydiniz???

Aldatılırsanız affeder misiniz? Tartışalım!1- Eşiniz yada sevgiliniz, taleplerinize eskisinden daha mı duyarlı? Bu, suçluluk duygusunu bastırmaya çalışmasından kaynaklanabilir. Aşırı ilgi, başka bir ilişkinin yeni başladığının göstergesi niteliğindedir.

2-Size sık sık hediyeler almaya başlayabilir. Ayrıca sizin ondaki bu değişikliği aldatmaya yormamanız ve kendinizi daha iyi hissetmeniz için de ekstra çaba sarf eder.

3- Normalde alışkanlıklarını değiştirmekten hiç de hoşlanmayan eşiniz yada sevdiginiz, birden farklı hobiler edinmeye başladıysa, siz de şüphelenmeye başlayabilirsiniz.

4- Olur olmaz nedenlerle kavga çıkarmaya başlayabilir. Çünkü aldatan kadınların yüzde 90’ının duygusal karışıklık yaşadığı ve tepkilerine hakim olamadığı gözlenmiştir. Bu durum sizin ondan uzaklaşmanıza, hatta aldatılma konusu hiç açılmadan ayrılmanıza neden olabilir.

5- Bazı çiftler, “Bir gün ilişkimiz biterse” gibi konuları konuşmaya bayılırlar. Eğer eşiniz yada sevdiginiz bu konulardan konuşmaya başladıysa, büyük olasılıkla ayrılık sonrasında ne gibi tepkiler vereceğinizi ölçüyordur. Eğer çok basit bir cevapla geçiştirdiyseniz, olası bir aldatmada kapı dışarı edileceğinizi unutmayın.

6- Sürekli depresif görünüyor olabilir. Özellikle bunu siz yakınlarındayken yapar, ancak siz ortalarda yokken arkadaşlarıyla gezip eğlenir. Bu, uzun dönemde ilişkinizi baltalayacağından ayrılmanız ya da aldatılmanız kaçınılmazdır.

7- İlişkinizde konuşmalar ve aktiviteler azaldığında, ilginizi yitirmişsiniz demektir. İlk yapmanız gereken, birbirinizle iletişim kurmaya çalışmaktır. Durumu düzeltemiyorsanız ayrılma yoluna gitmeniz, aldatılmanızdan kat be kat iyidir.

8- Müzik alışkanlıklarını değiştiren eşiniz yada sevdiginizin tavırlarını takip edin. “Nefret ederim” dediği müzikleri dinlemeye başladıysa, büyük olasılıkla yeni bir ilişki kapıdadır. Çünkü elde etmeye çalıştığı insan bu tür müziğin yakın takipçisidir.

9- Birden kendini beğenmeye başladı. Bu yeni bir ilişkiye başladığını değil, sizin ona yetmediğinizi gösterir! Kendini aşırı beğenen ve sizi aşağılamaya başlayan partneriniz, isteklerini karşılayacak kişiyi bulduğunda hemen ortadan kaybolacaktır!

10- Sizi ya da ilişkinizi başkalarıyla karşılaştırmaya başladıysa, durum kötüye gidiyor demektir. Bu durum onunla daha çok ilgilenmenizi gerektirir. Bunu hissettiremiyorsanız, şu an sizi aldatıyor bile olabilir. Unutmayın ki gözü sizden başkasını görmeyen bir insan kıyaslama yapmaz!

11- Kendiyle başkalarını kıyaslayıp “Hangimiz daha güzeliz”, “Hangimiz daha çekiciyiz” gibi sorular sorarsa, sizden sıkılmaya başlamış ve tüm ilgisini yitirmiş demektir.

12- Her türlü yorumunuzda hemen savunmaya geçebilir. Bunu acımasızca ve size zarar vererek de yapabilir.

13- Size ilgi göstermemeye başlamış olabilir. Tabii eve geç gelmeler, evdeki gizli kuralları ihlal ve (varsa) çocukları ihmal etmeler de bunun en büyük göstergeleridir.

14- Uyurken sık sık kabus görüyor, uykusuz kalıyor ya da eskisi gibi yanınızda yatmıyor.

15- Görünüşünüzle ilgili iyi yorumlar yapmayı bırakır.

16- Tek taraflı “Seni seviyorum”lar başlar ya da bu cümle tedavülden kalkar.

17- Kendisine bir iyilik ya da sürpriz yaptığınızda suçluluk duyması, size olan ilgisini kaybettiğini ama sizin ona ilginize de dayanamadığını gösterir.

18- Sizi aldattığına adınız kadar eminsiniz, ama kanıt bulamıyorsunuz. Kanıtları yok ediyorsa geri dönülmez bir yoldadır ve sizi de kaybetmek istemiyordur.

19- Aniden arkadaşlarıyla yada işte daha fazla zaman geçirmeye başladı.

20- İlişkinizin geleceği hakkında konuşmamaya yemin etmiş gibi… Demek ki ya gelecek planı yapmıyor ya da sizin de içinde olduğunuz bir gelecek planına sıcak bakmıyor.

21- Size şefkatli davranmayı bıraktı.

22- Sizinle ilişki kurmaktansa kitap okumaya ve televizyon izlemeye kendini verdi.

23- Sizinle cinsel ilişki kuramamasının nedeni olarak arkadaşları ile problemlerini, komşularıyla sorunlarını, derslerini, iş yerindeki çalışma arkadaşlarını öne sürüyorsa, arkanıza bakmadan kaçın. Zaten öncelik hiç sizde olmamış!

24- Zamanlı zamansız sizi kıracak sözler etmeye, sadece ona komik gelen şakalar yapmaya başladı…

25- Aranıza duygusal mesafe koyan eşiniz yada sevdiginiz, durumu siz sorguladıkça kendinin de özel hayatı olduğunu ve buna saygı göstermeniz gerektiğini söylüyor. Sizi aldatması kaçınılmaz olduğu gibi, manasız bir kavga sonrası ayrılmanız da olasıdır.

26- Rüyasında başka kadın/erkek isimleri sayıklıyor…

27- Sabah kalktığında huzursuz oluyor, etrafa manasızca bakıyor ve bir süre konuşmuyorsa, bilin ki hangi odada uyandığını anlamaya çalışıyordur! Ne de olsa bu annesinin, sizin ya da diğerinin odası olabilir. Tek derdi pot kırmamak için nerede olduğunu iyice anlamaktır.

28- Aşırı sert tavırları, arkadaşlarınızın bile dikkatini çekiyor ve sık sık “Sorun nedir” diye soruyorlar. Onların tepkilerini yabana atmayın. Yakın arkadaşlar ve aile üyeleri, ilişkinize sizden daha objektif yaklaşabilirler.

29- Sizin sürekli tekrarladığınız soruları, son dönemde yanlış anlamaya ve “Beni kontrol mü ediyorsun” diye tepki göstermeye başladı…

30- Kapıları kapatmaya başladıysa, cep telefonunu saklıyor kapalı tutuyorsa siz de kara kara düşünmeye başlayabilirsiniz. Aralarında cinsel çekim olan ve ortak yaşam alanlarını paylaşan insanlar, ilişkilerinde kapalı kapı kullanmazlar. Kapı semboldür ve yüzünüze kapanması da partnerinizin sınırlarından çıkmanız gerektiğine işarettir.
                
           Yaşam ve hayat tecrübesi desem yazdıklarım..

     
  Aldatan ve iz bırakan bi kaç bayan resmi ekliim dedim      Bu sözüm dünyanın bütün orospularına...


''BEDENİN BAKİRE OLMASI ÖNEMLİ DEĞİL..
YETER Kİ RUHUN OROSPU OLMASIN..''
 Annket

Bekaret sizin için önemli mi?
Önemli...
Önemsiz...
Olsa iyi olur...
Bilmiyorum...
Konusu bile olmaz...
Hobaa...
Heheyy...
Bal Kaymak...
Kullanmam...
Bekaret ne demek
!
Artık aldanmak istemiyorum. Beni sevgilerinin ölümsüzlüğüne inandır, korkulardan, şüphelerden kurtar. Hiç aldanmamışların o engin iç rahatlığına hasretim. Ayıkla, arıt beni... Bütün insanlar aldanıyormuş, sürekli bir aldanmaymış yaşamak... Ne çıkar? Ben artık aldanmak istemiyorum ya! Sen ona bak... Onun için seni erişemeyeceğin bir yere çıkarmayacağım, olduğun gibi seviyorum seni. Olmanı istediğim gibi değil... Hiç olamayacağın gibi değil... Neredeysen orada dur... Nasılsan öyle kal...Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Yanımda olduğun zamanlar nasıl apaydınlık oluyorum, nasıl içim huzurla doluyor, görmüyor musun? Gözlerimin derinliğine bakma; başın dönmesin... Gelecek günleri düşünme, korkma büyük hazlar yaşamaktan. Erişemeyeceğin hiç bir mutluluk yok. "Yaşadım" diyemeyeceğin hiç bir günün olmayacak benimle...

Hiç aldatma beni, hiç yalan söyleme... Bir gün aldatsan bile; aldandığımı senden öğrenmeliyim önce. O zaman ölsem de mutlu ölürüm, inan... Biraz da olsa inanmış ölürüm...

Aldanmak...

En büyük yıkıntısı iç dünyamızın...

Aldanmak...

Ses veren üç telimizden birinin kopması...

Aldanmak...

O en son fakat en kesin kabullendiğimiz gerçek...

Sen hiç aldatma ne olur!..

Yıkılışım da sevgim kadar büyüktür benim. Bırak, kalbimden ses veren bütün teller ben yaşadıkça sana inanmayı söylesin. Sana kayıtsız, şartsız inanmak olsun; bütün kazancım yaşamaktan. O zaman her şeye katlanırım. Korkulardan, endişelerden uzakta her saniye yaşadığımı bilirim. Çaresizlikler beni korktumaz. Şu aşağılık dünyanın hiç bir acısı seni sevmeyi unutturamaz bana artık.

İnanmak; seni düşündükçe söylediğim bir şarkı olmalı dudaklarımda...

İnanmak; gökyüzünün en karanlık zamanında bile görebileceğim bir yıldız olmalı...
Dağlardan, denizlerden esen serin rüzgarlar gibi, senden gelen bir şey olmalı inanmak. Kimi gün kalem olmalı parmaklarımda, kimi gün kulağımda musuki, gözlerimde ışık olmalı. İçtiğim suda, yediğim ekmekte sana tüm inanmanın tadını duymalıyım. Her sabah ilk ışık, sana inanarak yaşayacağım mutlu bir gün getirmeli bana. İşte o zaman yokluğuna bile dayanabilirim, özlemlerim daha derin bir anlam kazanır. Seni beklerken şüphelerin o kahredici zehiri ile, geciktiğin her saniye bir defa ölmem.

Artık aldınmak istemiyorum. Seni aldatmak zevkinden sonuna kadar mahrum edeceğim. Beni aldatmanın acısını da, sevincini de hiç tattırmayacağım sana. Çünkü, aldattığın zaman; yemin ediyorum yeryüzünde olmayacağım. İnanmışlığım ölüme kadar sürsün, bırak...

Zarımı son defa senin için atıyorum


 

DEFOL..

 

           Önemi yok artık hiçbirşeyin biliyormusun?Saçmalama tadında artık tüm cümlelerin.Ben her ne kadar yutsamda ,susamda yalanların ayuka çıkmış.Yüzünde kızarmıyor artık senin.Yaptığın herşeyi geçtim ama yalanların tüketti beni tüketti bendeki seni.Kandırmaya gerek yok artık birbirimizi...Özgürlük senin olsun artık hiç birşeyi gizli yapmak zorunda değilsin.Yalan söylediğini anlmayacak insanlarla hayatını geçirmeye devam edebilirsin...Ben seni tanımıyormuşum ya yazık bunca yıl sonra bu kelimeye söyleyecek cesareti bile bulabildin.Aslında seni asıl rahatsız eden şeyin seni bu kadar iyi tanıyıp gerçekleri yüzüne söleyebilmem olduğunu anlayacak zekaya sahipsin.Bunca yıl sonra söylediklerimi yutamayacak kadar vazgeçtin sen benden.Sevgiyi aştın, saygıyı aştın bu bencillikle sen kendinide aştın.Sen kimseyi sevemezsin hayatta en önemli şey hep sen ol olur mu?Sakın kimsenin mutluluğu için birşey yapma hep kendi huzurunu düşün.Ayaklarını hep yere bas aşk için sakın birşey yapma.Alışkınsın sen birlerinin senin için birşey yapmasına sakın kendini yorma...Her barışmada bir umut bir ümit verdin bana.Senin ne hakkın vardı beni bu şekilde yıkmaya.Bu günahların bedeli nasıl ödenir die düşmedin mi hiç?Hayatını sana adamış hatta kendi hayatını yok sayacak kadar sana adamış bir erkeğin her seferinde hayatını yıkma hakkını sana kim verdi söyle???Aylar sonra sakın beni özleme... Sakın arama beni kır telefonunu ama arama ben ararsamda sakın açama.Sil defterinden beni sadece zor günlerinde arayabileceğin başka birini bul kendine.Zaten senin hayatında en silik insan benim sadece gerektiğinde hayatnda beliren tek insan benim .Ama artık hayır...Araya aylar girse de her seferinde dönmüştük birbirimize…Bu kez çok farklı emin ol.Hadi şimdi DEFOL!!!


      ÇoK öZüR DiLiOrUm ELLeRiNi tUttUğUm iÇiN...
               ÇoK öZüR DiLiOrUm gÖzLeRiNe bAkTIğIm iÇiN
      ÇoK aMa ÇoK ÖzÜr DiLiOrUm SeNi İnSaN yErİnE KoYuP 
               SeNi SeVdİğİm iÇiN..
 

 

Tam boy görünüm için tıklayın

 
KANATSIZ MELEĞİM.. 

   Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yalnızsan, için rahat olsun. Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve
yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır.
    Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazırdır. Hani ağzınla kuş tutsan "Bu kuşun kanadı neden beyaz değil?" diye bir soruyla bile karsılaşabilirsin. İki ucu keskin bıçaktır bu işin.Yaptıklarınla değil yapmadıklarınla yargılanırsın her
zaman. Bu mahkemede hafifletici sebepler yoktur.
  İyi halin cezanda indirim sağlamaz.
  Sen, "Ama senin için şunu yaptım" derken o, "şunu yapmadın" diye cevap verecektir. Ve ne söylesen karşılığında mutlaka başka bir iddiayla karşılaşacaksındır. Üzülme, sen aşkı yaşanması gerektiği gibi yaşadın. Özledin, içtin, ağladın, güldün, şarkılar söyledin, düşündün, şiirler yazdın.
  "Peki, o ne yaptı" deme. Herkes kendinden sorumludur aşkta. Sen aşkını doya doya yaşarken o kendine engeller koyuyorsa bu onun sorunu. Bir insan eksik yaşıyorsa ve bu eksikliği bildiği halde tamamlamak için uğraşmıyorsa sen ne yapabilirsin ki onun için?
   Hayatı ıskalama lüksün yok senin. Onun varsa, bırak o lüksü sonuna kadar yaşasın.
  Her zamanki gibi yaşayacaksın sen. 
 "Acılara tutunarak" yaşamayı Öğreneli çok oldu. Hem ne olmuş yani, yalnızlık o kadar da kötü bir şey değil. Sen mutluluğu
hiçbir zaman bir tek kişiye bağlamadın ki. Epeydir eline almadığın kitaplar seni bekliyor. Kitap okurken de mutlu oluyorsun unuttun mu? Kentin hiç görmediğin
sokaklarında gezip yeni yaşamlara tanık olmak da keyif verecek sana. Yine içeceksin rakını balığın yanında.Üstelik dilediğin kadar sarhoş olma özgürlüğü de
cabası.
  Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun asıl olan yürektir. Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yasadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter
ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini...
  SeNi SeViYoRuM...
      KaNaTsIz MeLeĞiM..
 Sevgimin çeşidini biliosun sen..
Sen git ama biraz umut kaLsın...
uzakLas benden, kir dök her seyi, içimdeki seni, içindeki beni ama biraz umut birak..Bir aralık kapı bırak,yaşamam için tek nedenimken böyle terk etme beni.…

düsün... sensiz yasayabiLirmiyim..?

düsün, bensiz yasayabiLirmisin?

düsün …yasariz diyorsan git, kapi orada ama diyorum ya kapiyi araLik birak…

oLurda ne biLeyim geri dönmek istersen beni bu kapinin arkasinda buLabiLecegini biL…
istersen geri dönebiLecegini biL…
ama bu kapiyi kapatirsan benim yeniden açacak gücümün oLmadigini da anla…


savasacak gücüm oLmadığını biL senin için biLe..


öyLe paramparçayken her sey gidiyorsun ki,

öyLe büyük bir parçami yaninda götürüyorsun ki,
toparLanmamin imkansiz oLdugunu biLerek,
bundan önce yasanan her seyi siLip atip öyle ani gidiyorsun ki…
KaL diyemiyorum , desem kaLacaksın beLki kim biLir..ama yapamıyorum...
bu sayfaya yüzlerceKAL
’’ yazmak istiyorum ama yapamiyorum…
o yüzden git ama biraz umut kaLsin…

git ama geri dön...

git ama arkana bak bir kerecik..

beni nasıL parçaLadığını gör öyLe git...


senin çektigin acinin bin katini sadece gitme fikrinLe bana çektirdigini anLa öyle git…

eLvedasız bir ayrıLık oLsun hoşçakaL biLe deme...


diyorum ya bari senden geriye bir umut kalsin bana…
beni benden aL ve git… pisman oLma…

sadece bir ihtimaL su kapiyi araLik birak…
bu kadar agir sözLer söyLeme giderken…
geri dönüsü oLmayan yoLLara sapmamiza neden oLma…

Düsün… ve gideceksen öyLe git…
git ama biraz umut kaLsin senden geriye…


 

 iuaeps7
 

Ve ihanet... İnsanı en zayıf noktasından yakalayıp tüm sevdiklerine ve değerlerine karşı bir kıyımın açık ifadesi.

Ve ihanet, gözünü karartıp, yok sayarak hiçbir şeyi, hiçbir şey uğruna yıkmaktır kurulmuş düzeni.

 Yıkmaktır kutsal sayılan duvarları ve "HOŞ" görünen denizde kulaç atmaktır belki de.

Ve ihanet  en güzel anları, lağım suyuna dökmektir. Şarkıları bir başka dille dinleyip kurutmaktır şeb-i deryayı.

    Ve sevdiğim, herkese ihanet edebilirsin, her şeye ihanet edebilirsin, her şeyi yok sayıp başka dünyaların yalan güzelliklerine kanıp gözüne yeni güneşlerde bulabilirsin.

Bütün ihanet değerlerin bunu kabullenebilir, tüm herkes öyle kabullenip seni öyle yaşayabilirsin. De kendine ihaneti kim affedecek. Kendine ihanet etmişsin sen sevgili, bunu ben affetsem ne olur ki, sen kendini affedebilecek misin?

    Başını yastığa koyduğunda sevgili, bir bacak arası mutluluk mudur aradığın renkli hayallerde, bir değerler yokluğumudur.

    Seni, sen affet sevgili, başkasının affı ihaneti temizlemez...

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !